Kariera

Świat nowoczesnej komunikacji marketingowej otwiera przed nami nowe możliwości rozwoju, a sam biznes wciąż się przekształca i zmienia. Dzięki ciągłej adaptacji odkrywamy nowe perspektywy oraz możemy oferować naszym pracownikom: kontakt z ambitnymi i wymagającymi klientami, dzięki którym praca jest ciekawa i stanowi wyzwanie, przyjazne i elastyczne struktury organizacji, indywidualne plany rozwoju i kariery, a także możliwość szkoleń oraz międzynarodowych programów rozwojowych. Nieustannie poszukujemy nowych talentów, a naszym celem jest wspieranie ich w rozwoju osobistym i zawodowym.

Z naszą Polityką Prywatności Danych w Rekrutacji możesz się zapoznać tutaj

  • Elżbieta Bielakowska
    Elżbieta Bielakowska Talent Business Partner
  • Marcin Kamiński
    Marcin Kamiński Talent Acquisition Specialist
  • Karolina Wysocka
    Karolina Wysocka Junior Talent Business Partner
Elżbieta Bielakowska odpowiada za rozwój miękkich kompetencji pracowników i procesy rekrutacyjne do agencji mediowych: Starcom, Zenith, Blue 449 oraz SparkFoundry.
Marcin Kamiński odpowiada za pozyskiwanie kandydatów z rynku jak również zajmuje się wsparciem procesów HR wewnątrz naszej organizacji.
Karolina Wysocka odpowiada za rekrutacje asystenckie, program onboardingowy dla nowych pracowników oraz wspiera inne procesy HR wewnątrz naszej organizacji.
Małgorzata Paduch odpowiada za wsparcie w obszarze rekrutacji i retencji pracowników, wdrażanie procesów HR-owych oraz wspomaganie zespołów: Performics, LiquidThread, Publicis Media oraz Data Science.

Otwarte i przyjazne miejsce pracy

Miejsce wspierające kreatywność

Szkolenia i wymiany międzynarodowe

Pakiet benefitów pozapłacowych

Innowacyjni Klienci i ambitne projekty

Możliwości rozwoju kariery

Programy i grupy sportowe

Nowoczesne technologie

Nasze aktualne oferty pracy

Poszukujemy